Shala: Jemi të bashkuar, kemi vetëm një qëllim, fitoren

Herolind Shala thotë se Kombëtarja e Kosovës ka vetëm një qëllim në ndeshjen ndaj Maqedonisë, fitoren.

‘Dardanët’ të enjten mbrëma zhvillojnë gjysmëfinalen e Play Off të Ligës së Kombeve ndaj Maqedonisë në Shkup, shkruan lajmi.net.

Mesfushori Herolind Shala, në rrjetet sociale ka thënë se është gati për këtë ndeshje, duke premtuar gjithçka për fitoren e Kosovës.

“Gati, të bashkuar për vetëm një qëllim, fitoren. Do të japim çdo gjë nga vetja për t’iu gëzuar”, ka shkruar Shala, përcjell lajmi.net.

Ndeshja mes Maqedonisë dhe Kosovës luhet nga ora 20:45./Lajmi.net/


close