Formacionet zyrtare: Young Boys – Tirana

 

Sonte me fillim nga ora 20:30, do të zhvillohet takimi ndërmjet Young Boys dhe Tiranës, duel ky në kuadër të play-offit në Evropa Ligë.

Në një terren mjaft të vështirë, Tirana synon të bëjë historinë, duke siguruar kualifikimin në Ligën e Evropës, edhe pse gjasat janë të vogla duke e ditur kualitetin e Young Boys, shkruan IndeskOnline

Tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacion e  tyre startues për natën e sotme:

 

 
 


close