Nuk është në planet e Pirlos, lojtari i Juventusit drejt La Ligas

Valencia duket se ka fituar garën për të nënshkruar me mbrojtësin e Juventusit, Daniele Rugani. Sipas “Cadena Cope”, Rugani dhe Juan Fojth i Totenhemit pritet ti bashkohen ekipit të La Ligas në ditët e fundit të merkatos.

rugani

Rugani nuk është në planet e Pirlos, dhe për të kanë qenë të interesuar disa klube si Fulham, Rene apo Sevilja. Gjithsesi Valencia duket se ka fituar garën me ekipet e tjera për Ruganin.

PANORAMASPORT.AL


close