Në rrjetë të gabuar, futbollisti shqiptar shënon autogol në ndeshjen kualifikuese për Ch.League

 

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Ferencovaros dhe Dinamo Zagreb, duel ky në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve.

Pjesë e këtij takimi janë edhe dyshja shqiptare, Kastrati nga Dinamo e Uzuni nga Ferencovaros , ku ky i fundit u bë protagonist i një autogoli sot ndaj Dinamo Zagrebit, shkruan IndeksOnline

Uzuni shënoi në portën e tij, pas një rivënje nga këndi të klubit të Dinamo Zagreb.

 

 

 

 
 


close