Zeneli dhe Berisha të ftuar në ndeshjen e Evropa Ligës kundër Servette

 

Nesër me fillim nga ora 20:45, Servette edhe Reims do të takohen në kuadër të kualifikimeve për  Evropa Ligë.

Skuadra e Reims ka publikuar edhe listën e futbollistëve të ftuar për këtë takim, ku pjesë e saj janë edhe Valon Berisha e Arbër Zeneli, shkruan IndeksOnline

Presim që nesër t’i shohim dyshen shqiptare nga minuta e parë për Reimsin ndaj Servette.

 

 
 


close