Miqësorja Barcelona – Girona, Messi dhe Coutinho janë nga fillimi

 

Sonte me fillim nga ora 19:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Barcelonës dhe Gironës, duel ky me karakter miqësor.

Kështu, nga minuta e parë për Barcelonën në këtë ndeshje do të startojnë, Messi
dhe Coutinho i sapo rikthyer nga Bayernit te klubi katalanas, shkruan
IndeksOnline

Kjo është ndeshja e dytë e trajnerit holandez Koeman që e drejton Barçën, por ende në një ndeshje zyrtare të La Ligës.

Më poshtë formacioni zyrtar i Barçës:

 

 
 


close