Publikohen pamjet të reja të Messit me kokë ulur dhe i zhgënjyer

 

Skuadra e Bayernit e ka mposhtur Barcelonën me rezultat të pabesueshëm në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve

Me rezultatin përfundimtar në 2:8, Bayerni e deklasoi Barçën për të vazhduar për në çerekfinale të CHL, shkruan IndeksOnline

Pas përfundimit të takimit, u publikua një video, ku shihet Messi i ulur në zhveshtore, video e bërë pas përfundimit të 45’minutëshit të parë të duelit.

“Jashtëtokësori” nuk dukej fare mirë. Më poshtë video nga momenti i tij!

 

 
 


close