Tifozët e Barçës nuk përmbahen – “Fyen” futbollistët e tyre pas ndeshjes me Bayernin

 

Skuadra e Barcelonës pësoi një humbje të tmerrshme mbrëmë ndaj Bayernit në Ligën e Kampionëve, në 2:8.

Klubi gjermane me fitore të pastër arriti që të kualifikohet në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan IndeksOnline

Nga e gjithë kjo tifozët e Barcelonës pas ndeshjes “shpërthyen” me fyrje dhe sharje për lojtarët e skuadrës së zemrës.

Të pa mësuar me humbje, me të arritur skuadra e Barcelonës në hotel pas ndeshjes, një numër i madh i tifozëve ishin grumbulluar për t’i shikuar nga afër ata, ku nuk munguan vërshëllimet, kjo si shenjë pakënaqësie me ndeshjen e tyre mbrëmë.

VIDEO

 

 
 


close