Lebron James një fans i flaktë i Liverpoolit, vesh edhe fanellën e re të “The Reds”

 

Ylli i NBA-së, Lebron James është fotografuar
sot me fanellën e Liverpoolit.

Basketbollisti i çmuar i Los Angeles Lakers është fotografuar gjatë rrugës, i veshur me maicën e re të Liverpoolit e dizajnuar nga gjiganti “Nike”, shkruan IndeskOnline

Kujtojmë se James që nga fëmijëria ishte tifozë i flaktë i Liverpoolit, dhe që nga atëherë ai takohet me futbollistët e “The Reds” dhe vesh fanellat që skuadra dizajnon çdo sezon.

 


close