Të jesh tifoz i Interit dëmton seriozisht shëndetin

 

Tifozët e Interit sonte duhet të jenë tejet të mllefosur me skuadrën e tyre.

Interi nuk ka arritur më shumë se një barazim 2:2
kundër Veronës, transmeton Indeksonline.

Golat për Veronën i shënuan Lazovic në minutën
e 2-të dhe Veloso në të 86-tën. Tek goli i dytë asistimin e bëri kosovari, Amir
Rrahmani.

Kurse tek Inter një gol e shënoj Candreva në të
49-tën dhe të dytin e shënoj autogol Dimarco në të 55-tën.

Me këtë barazim, Inter zbret në pozitën e 4-të, kurse Atalanta ngjitet në të 3-tin./Indeksonline/

 


close