Barcelona përshëndetet me titullin

 

Ekipi i Barcelonës mund të quhet teknikisht jashtë garës për titull në La Liga.

Ata sonte barazuan
me rezultat 2:2 kundër Atletico Madrid, transmeton Indeksonline.

Golat për
katalunasit i shënuan Costa autogol dhe Messi, kurse për Atleticon i shënoj
Saul Niguez nga pika e bardhë.

Barcelona tash është
një pikë afër Real Madridit, por të cilët kanë një ndeshje më pak.

Me këto gabime që
po i bën Barcelona mund të thuhet lirisht se titulli do të jetë i Real Madridit
këtë sezon./Indeksonline/

 


close