‘Kuku’ çfarë goli ka shënuar Ronaldo – shijojeni këtë ‘raketë’

 

Cristiano Ronaldo ka arritur të dyfishoj epërsinë e Juventusit kundër Genoas.

Portugezi pasi mori topin nga mesfusha, lansoj
një goditje nga rreth 25 metra dhe shënoj një super gol, transmeton
Indeksonline.

Golin e parë e shënoi Dybala pas një super
driblimi. Me golin e dytë, Juventusi mund të zhvilloj minutat e mbetura më qetë./Indeksonline/

 


close