E turpshme – hakohet faqja zyrtare e Ballkanit, nuk kursehet fjalori

FC Ballkani është përballur me një sulm kibernetik.

Ish liderët e Superligës së Kosovës, Ballkani, janë përballur me një sulm kibernetik, përcjell lajmi.net.

Skuadrës nga Suhareka i është hakuar faqja zyrtare e klubit, ku edhe është ndryshuar emri i faqes.

FC Ballkani Ko**t N’Sulm, është emri i faqes së Ballkanit aktualisht.

Këto veprime janë të turpshme dhe nuk i bëjnë aspak favor futbollit vendor. /Lajmi.net/


close