Ish-tenistja ruse publikon numrin në rrjetet sociale: Më kontaktoni, e kam serjozisht

Ish-tenistja ruse, Maria Sharapova ka publikuar numrin e saj në rrjetet sociale, madje duke i kërkuar me këmbëngulje fansave ta kontaktojnë, ta pyesin për çdo gjë dhe mbi të gjitha t’i sygjerojnë ndonjë recetë ushqimore.

mari

Sharapova ka përfaqësuar vendin e saj Rusinë si teniste, pavarësisht se jeton në SHBA që nga viti 1994. Ajo u tërhoq nga ky sport në datë 26 shkurt 2020 pas gati dy dekadashsi profesioniste.

maria

“Jo vetëm që kam marrë një numër me 310, por madje do e ndaj me ju. Më shkruani! 310-564-7981. E kam me të vërtetë. Më tregoni si po ja kaloni, më bëni pyetje, ose thjesht më përshëndesni. Recetat janë mëse të mirëpritura,” shkruan Sharapova në Instagram dhe Twitter.

mariaa

Sharapova ka fituar shumë çmime në karrierë. më sakte 36 tituj individualë, ku përfshihen 5 “Grand Slams”.

shara

sharapova

 

 

PANORAMASPORT.AL


close