KB Rahoveci me njoftim rreth shitjes së biletave për finalen e Kupës së Kosovës

 

Nesër në
Rahovec do të zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës në Basketboll në mes Golden
Eagle Yllit dhe KB Peja.

E për këtë
ndeshje ka shkruar klubi i Rahovecit të cilët kanë treguar për ecurinë e
shitjes së biletave.

Sipas tyre biletat do të dalin në shitje nesër nga ora 09:00, kurse sipas dakordimeve pjesa lindore e palestrës do t’u takoj tifozëve të Rahovecit./Indeksonline/.

 


close