Marcelo nuk do të bashkohet me Ronaldon te Juventus

 

Ylli i Real Madridit Marcelo nuk do tw bashkohet me Cristano Ronaldon te Juventusi siç njoftojnë mediat spanjolle.

Cristiano Ronaldo u largua nga Real Madridi te skuadra e Juventusit verën e kaluar dhe ishte përfolur se edhe Marcelo do ta bënte të njëjtën gjë.

Megjithatë e përditshmja spanjolle AS pretendon se Marcelo nuk është i interesuar për tu bashkuar me Ronaldon te Juventusi./Indeksonline/

 


close