Atalanta i shënon dy gola të shpejtë Juventusit

Atalanta e ka befasuar Juventusin.

Atalanta dhe Juventus po përballen në kuadër të Kupës së Italisë.

Vendasit kanë arritur t’i shënojnë dy gola ndaj ‘Zonjës së Vjetër’ në minutën e 37’ dhe 39’-të, raporton lajmi.net.

Golat për Atalantan i realizuan Timothy Castange dhe Duvan Zapata. /Lajmi.net/


close